/

Über die Wellness

Luxusní odpočinek v naprostém soukromí pod Ještědem
Uvolněte se, prosím. Zavřete notebook, odložte mobil a zapomeňte na starosti všedních dní – v prostorné vířivce, luxusních saunách, pod amazonskými tropickými sprchami nebo při pohledu na harmonizační stěnu z norského mechu.

V našem privátním wellness můžou zcela vypnout nejen hoteloví hosté, ale i veřejnost. Baterky zde pravidelně dobíjejí lidé z širokého okolí Liberce. A každému rádi připravíme zážitek na míru.

Můžete tady oslavit narozeniny, výročí nebo požádat přítelkyni o ruku. My zařídíme vše, co bude potřeba, abyste drahé polovičce vyrazili dech – puget, šampaňské, svíčky, květy, zásnubní prsten, oblíbenou muziku…

Dopřejte si 180 minut pocitu blaženosti v časových intervalech 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00, 17:00 - 20:00 a 21:00 - 24:00. Nebo se nechte hýčkat celých 11 hodin a prožijte úžasnou noc plnou luxusního odpočinku.

VYBAVENÍ

 • luxusní vířivka s podsvícenou hladinou
 • stěna z pravého norského mechu
 • finská sauna s extra širokými lavicemi
 • infrasauna se solnou stěnou
 • pohodlná postel
 • amazonské zážitkové sprchy
 • relaxační křesla pro odpočinek
 • barové posezení s výhledem do vířivky
 • smart televize připojená k internetu
 • audio systém se subwooferem
 • Netflix, YouTube Premium, Spotify Premium, O2 TV Sport
 • wellness bar & nabídka kávy, čajů (za příplatek)
 • audio systém s Bluetooth (3x)
 • inteligentní systém osvětlení
 • možnost individuálního nastavení - teploty, osvětlení, audio
 • ručníky, osušky, prostěradla i župany
Pokoje, postele, vířivky, sauny a prostory, které si zamilujete...
DENNÍ A VEČERNÍ WELLNESS
Báječný relax po noční směně, tolik potřebná pauza od hlídání dětí, příjemný sraz s přáteli nebo jedinečné místo pro diskrétní a ničím nerušené schůzky. Jak využijete denní wellness je čistě na vás.

Budete ho mít na 3 hodiny plné pohody, romantiky či vášně pouze pro sebe. Najdete tu maximální komfort, odpočinek a soukromí. A třeba i něco na zub, abyste si pobyt opravdu vychutnali... Přiobjednat si totiž můžete šampaňské, víno šampaňské, víno, kávu nebo domácí zákusky.

Užijte si privátní SPA v intervalech 9:00 - 12:00 (u ranního intervalu lze objednat i skvělou snídani), 13:00 - 16:00, 17:00 - 20:00 a 21:00 - 24:00 hodin.
REZERVUJTE SI SVŮJ RELAX
100% RELAX I ČISTOTA
Dodržování nejvyšší úrovně hygienických standardů je naší absolutní prioritou. Vodu ve vířivce 24 hodin denně analyzujeme pomocí měřících sond – a na základě výsledků dávkujeme množství prostředků tak, aby byla voda stále křišťálově čistá. K tomu pomáhá i přelivový žlab a pískový filtr, který manuálně dočišťujeme. Po každém wellness intervalu automaticky vypustíme 200 litrů vody a doplníme novou, přičemž dvakrát týdně, nad rámec standardní praxe, během nočních hodin kompletně vypustíme a nahradíme celý objem vody.

Rádi zajistíme romantickou výzdobu, čerstvé květiny, vychlazený sekt, dárkový koš, občerstvení nebo předem vybranou hudbu. Díky tomu tady prožijete jedinečné zásnuby, oslavy, rande či srazy opravdu na míru.
Maximální péči ale samozřejmě věnujeme i zbytku SPA. Proto je mezi intervaly vždy hodinová pauza. Během ní odneseme použitý textil, saunové lavice potřeme speciální dezinfekcí, převlékneme postel a vydezinfikujeme polštářky. Celý prostor včetně saun navíc vytřeme čistou vodou s dezinfekcí, vyleštíme sprchy a zameteme šatny. Díky tomu po vstupu nepoznáte, že tu někdo byl před vámi. A nic vám tak nebude bránit zcela vypnout a skvěle si odpočinout.


WELLNESS PŘES NOC

Unikátní oslava, dechberoucí žádost o ruku nebo skvělý dárek někomu, kdo si zaslouží jen to nejlepší. Celá noc v privátním wellness je mimořádný zážitek, na který se nezapomene.

 

Od 21 hodin do 8 ráno budete mít dost času užít si vířivku, finskou a infra saunu, pohodlnou postel, plný bar i televizi. Navíc do SPA rádi připravíme květiny, sekt, romantickou výzdobu, dárkový koš, oblíbenou hudbu či jiné překvapení dle vašeho výběru, aby zde strávený čas neměl jedinou chybičku. V ceně celonočního wellness je i báječná snídaně.

 

DOPORUČUJEME: Pokud si chcete užít pobyt ještě více doporučuje včas přiobjednat i ranní interval k celonočnímu wellness a díky tomu nemusíte ráno brzo vstávat a po snídaních se do SPA ještě vrátit užít si kus dalšího zážitku.

REZERVUJTE SI SVŮJ RELAX

ZÁŽITKY MŮŽETE UHRADIT MNOHA ZPŮSOBY

01
01

On-line platba je tím nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak můžete vaši rezervaci uhradit. Stačí, když v rezervaci jako způsob platby zvolíte právě tuto metodu. Jakmile rezervaci odešlete, tak budete přesměrováni na platební bránu, kam jednoduše zadáte požadované údaje karty. Po úspěšném zaplacení vám rezervaci potvrdíme. Pokud byste měli s platbou jakýkoliv problém, tak prosím nevytvářejte novou rezervaci, ale kontaktujte nás telefonicky či mailem. My vám obratem pošleme nový odkaz pro on-line platbu, případně údaje pro platbu převodem.


02
02

Pokud byste chtěli příspěvek od zaměstnavatele na rekreaci uplatnit právě u nás, budeme jen rádi a se vším vám ochotně pomůžeme. V rezervaci prosím zvolte platbu bankovním převodem a do kolonky „Máte nějaký speciální požadavek?“ nám napište, že byste k úhradě rezervace chtěli využít FKSP.

 

Abychom vám mohli fakturu pro zaměstnavatele vystavit, budeme od vás potřebovat kompletní fakturační údaje zaměstnavatele, text požadovaný na faktuře a také informaci o tom, jakou částku chcete tímto způsobem hradit. Tyto informace můžete vložit přímo do této poznámky, případně zvlášť do e-mailu info@hotelfenix.cz. Pokud nebudete chtít příspěvek využít na celou rezervaci, můžete zbývající částku uhradit on-line či převodem, údaje vám zašleme po obdržení rezervace.

 

Pokud je však váš příspěvek vyšší než cena rezervace, můžete tento rozdíl využít na konzumaci ve wellness, ubytování v hotelu Fénix, případě v našem samoobslužném lobby baru. Pamatujte, že u nás můžete FKSP využít nejen na uhrazení samotné rezervace wellness, ale také doplňkových služeb přiobjednaných k rezervaci, tedy například občerstvení, sektu či květiny pro drahou polovičku.


03
03

Pokud vám vyhovuje platba bankovním převodem, zvolte prosím v rezervaci právě tento způsob platby. Po odeslání rezervace vám na zadaný e-mail dorazí instrukce k platbě. Berte prosím v potaz, že jako termín splatnosti je vždy nastaven následující den. Pokud nebude Vaše rezervace v tomto termínu uhrazena, dojde k jejímu zrušení. O případném zrušení budete informování e-mailem a SMS zprávou.


04
04

Pokud vlastníte dárkový poukaz na privátní wellness NORDIC SPA postupujte následovně:

1) Rezervaci proveďte přes náš web zde: www.nordicspa.cz/rezervace

2) Do horního pole "Zadejte promo kód" vložte kód poukazu. Pokud se kód úspěšně aktivuje vyberte si termín wellness a rezervaci dokončete.

 

Pokud se aktivace kódu nezdařila postupujte následovně:

1) Vybrete si typ a termín wellness.

2) Jakmile dojdete ke kroku, kde vyplňujete osobní údaje, do řádku "Máte nějaký speciální požadavek?" nám napište číslo nebo kód dárkového poukazu.

3) Jako formu úhrady zvolte "bankovní převod". Automaticky Vám poté bude vygenerovaná faktura, na kterou ale nemusíte brát zřetel, jelikož budete uplatňovat poukaz.

4) Recepce Vám následně rezervaci potvrdí a již se na Vás budeme těšit.


05
05

Váš poukaz z Amazing Places můžete u nás uplatnit nejen na ubytování, ale také na Nordic Spa, a to včetně doplňkových služeb. Nejdříve si vyberte termín, který by se vám nejvíce líbil a poté v rezervaci zvolte platbu převodem. Do kolonky „Máte nějaký speciální požadavek?“ nám prosíme napište kód vašeho poukazu a jeho hodnotu.

 

Je-li hodnota vašeho poukazu nižší než částka za rezervaci, zašleme vám po obdržení rezervace údaje k platbě doplatku. V opačném případě, tedy pokud je hodnota vašeho poukazu vyšší než cena rezervace, můžete tento přeplatek využít na konzumaci ve wellness, případně v našem hotelovém lobby baru.


06
06

Pokud vám v šuplíku leží papírové poukázky Sodexo, Edenred či UP u kterých nevíte, co s nimi, tak můžete rovnou přejít do našeho rezervačního systému. Jednoduše si zvolte den a čas vaší návštěvy Nordic Spa a jako způsob platby vyberte bankovní převod. Do kolonky „Máte nějaký speciální požadavek?“ nám prosím uveďte jaké konkrétní poukázky a v jaké hodnotě máte.

 

Až nám vaše rezervace dorazí, tak vám ji potvrdíme a poskytneme vám další informace. Jestliže budete chtít takto hradit pouze část rezervace, pošleme vám odkaz pro on-line platbu nebo podklady pro bankovní převod. Berte prosím v potaz, že při využití papírových poukázek může být vyžadována platba celé částky předem jako garance.


07
07

Pokud byste k úhradě vaší rezervace chtěli použít kartu Sodexo, není to problém. Jednoduše si vyberte termín Nordic Spa, který se vám nejvíce zamlouvá, a poté zvolte jako způsob platby bankovní převod. Do kolonky „Máte nějaký speciální požadavek?“ nám prosím napište, že byste chtěli využít kartu Sodexo a připište rovnou její číslo.

 

Nezapomeňte také uvést, jakou částku chcete tímto způsobem hradit, zda celou rezervaci, či pouze její část. Pokud nechcete takto hradit celou rezervaci, pošleme vám následně odkaz pro on-line platbu či údaje pro platbu převodem. Jakmile nám vaše rezervace dorazí, tak vám ji potvrdíme a číslo vaší karty zadáme do systému.

 

Ihned poté vám na telefonní číslo uložené ve vašem Sodexo účtu, který najdete na www.sodexo-ucet.cz, dorazí SMS s ověřovacím kódem, který od vás pro dokončení transakce budeme potřebovat. Zkontrolujte si prosím před odesláním rezervace, zda máte ve své Sodexo účtu správně zadané telefonní číslo včetně předvolby. Takto můžete hradit nejen samotnou rezervaci Nordic Spa, ale také doplňkové služby k rezervaci, takže toho neváhejte využít.


08
08

Pokud vlastníte kartu Edenred, můžete s ní uhradit rezervaci přímo on-line, jelikož funguje jako klasická platební karta. Zvolte si termín wellness, který se vám nejvíce zamlouvá, a jako způsob platby zvolte platbu on-line. Po dokončení rezervace budete přesměrování na platební bránu, kam zadáte potřebné údaje.

 

Jakmile rezervaci a potvrzení o zaplacení obdržíme, tak vám rezervaci potvrdíme. Pamatujte, že kromě samotného wellness je možné takto hradit rovněž veškeré doplňkové služby, které si k rezervaci přiobjednáte.


09
09

Jedním z benefitů, který můžete pro úhradu rezervace Nordic Spa použít, je Up Gallery Beta. Pokud vlastníte kartu s čipem, je možné s ní uhradit rezervaci přímo on-line. Jestliže byste tímto způsobem chtěli hradit pouze část rezervace, tak prosím zvolte platbu bankovním převodem a do kolonky „Máte nějaký speciální požadavek?“ uveďte, že máte tento typ karty a že chcete touto metodou hradit pouze určitou částku.

 

Po obdržení rezervace vám pošleme odkaz pro on-line platbu a také podklady pro platbu doplatku. Jestliže vlastníte kartu bez čipu, tak prosím zvolte platbu převodem a do kolonky pro poznámku napište, že chcete využít Up Gallery Beta kartu bez čipu, a připište prosím její číslo. Nezapomeňte nám prosím také uvést, jakou částku chcete takto hradit. Na případný doplatek vám zašleme odkaz pro on-line platbu či údaje pro bankovní převod.

 

Jakmile zadáme číslo vaší karty do systému, tak vás budeme kontaktovat z důvodu sdělení PIN kódu pro ověření transakce. O jejím úspěšném dokončení vás budeme informovat e-mailem. Tento benefit lze uplatnit jak na rezervaci wellness, tak na doplňkové služby, mezi kterými najdete například přípravu vychlazeného vína či sladkého dárečku pro váš doprovod.


010
010

Další z benefitů, který můžete využít k úhradě vaší rezervace Nordic Spa, je Benefit Plus. Jednoduše si vyberte termín, kdy k nám dorazíte, a v rezervaci zvolte platbu bankovním převodem. Do kolonky „Máte nějaký speciální požadavek?“ uveďte, že chcete využít Benefit Plus, a připište, v jaké částce. Po odeslání rezervace se již můžete přihlásit do svého účtu na www.benefit-plus.cz a vytvořit objednávku na danou částku k nám do hotelu.

 

Jakmile tuto objednávku obdržíme, tak vám její přijetí potvrdíme. Pokud nebudete chtít tímto způsobem hradit celou rezervaci, pošleme vám pro uhrazení doplatku odkaz pro on-line platbu či údaje pro platbu převodem. Nezapomeňte, že tímto způsobem lze hradit nejen samotnou rezervaci wellness, ale také doplňkové služby, tedy například romantickou přípravu, sekt či dárkovou krabici pro partnera či partnerku.


011
011

Pokud jste z Liberce či okolí a vyhovuje vám platba v hotovosti, tak se u nás můžete kdykoliv zastavit. Rezervaci Vám pomůžeme vytvořit přímo na místě, případně si ji můžete vytvořit sami již před příchodem k nám, avšak pamatujete prosím, že splatnost rezervace činí 1 den, poté dojde v případě jejího neuhrazení ke zrušení.

 

Pokud chcete využít tento způsob platby, tak prosím zvolte v rezervaci platbu bankovním převodem a do kolonky „Máte nějaký speciální požadavek?“ nám uveďte, že byste chtěli rezervaci zaplatit u nás na recepci. Rezervaci vám potvrdíme a poprosíme vás o napsání přibližného času, kdy vás budeme moci u nás očekávat.


Vypusťte páru pod Ještědem
+420 774 108 430

info@hotelfenix.cz

O nás Časté dotazy Rezervace Ke stažení Kontakt

Fénix Wellness Hotel, Ještědská 279, Liberec 19, 46008, GPS 50°44'21.01"N 15°01'01.60"E E

© 2022 Hotel Fénix, všechna práva vyhrazena

Designed and developed by 5Q, spol. s r.o
Cookies
Webové stránky používají cookies, díky kterým je prohlížení stránek příjemnější a snazší. Ke zpracování některých cookies potřebujeme od vás souhlas, který dáte kliknutím na "Přijmout vše", nebo nastavte jednotlivě v "Nastavení souborů cookie“. Více informací najdete zde.

Nastavení souborů cookie     Přijmout vše     Odmítnout vše